úterý 10. února 2015

Den třetí.

Ráno, když jsem vykoukla z okna a viděla ty hory sněhu, bylo mi ouvej. 


To bude asi pánové jízda do práce. 
Jezdím 18 km z našeho městečka do okresního města. Zatím jsem vždy měla štěstí a silnice byly čisté a když nee, měla jsem dovolenou. :-D
Protože moje pracovní směna byla tentokrát odpolední 
od 11h do 19.30h musela jsem nachystat jídlo na celý den.
 Během víkendu mi došla zelenina, kterou bych jedla jako svačinu, 
tak jsem jí musela koupit až v Hradci cestou do práce.
K snídani jsem měla klasickou sestavu jablko, mrkev, mandle rozinky, med a Caro.
Na oběd jsem si nachystala salát z červené řepy


 a na večeři mrkvový perkelt, který jsem v práci doplnila sýrem.Samozřejmě během dopoledne nechyběl můj kamarád půllitr, který mi odpočítává, kolik jsem toho vypila. Tentokrát to ale není pivo, které mám tak ráda, ale obyčejná převařená voda.
Když jsem po náročné cestě, která trvala nezvykle dlouho, nebo mi to tak připadalo, jsem si došla nakoupit do Lidlu, vzala jsem navíc i mrkev s tím, že asi večer nepojedu zpátky domů v tomhle počasí a budu si muset něco uvařit u nás v práci. Naštěstí počasí se umoudřilo a já večer v pohodě dojela domů a doma uvařila další porci perkeltu a upekla manželovi chleba.
Během dne jsem hlad ani nepociťovala, trošku jsem se toho bála, protože jsem měla  navštívit s jednou naší klientkou bazén a jak jistě víte, člověk vyleznuvší z bazénu je unavený a hladový. Spíš mě ale trápila bolest hlavy, asi z nedostatku kofeinu, přeci jen mám kafíčko ráda aspoň 2 krát denně a tentokrát jsem ho neměla už 3 den. No třetí den završen snad bez prohřešků a s chutí a odhodláním do dalšího dne.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaší návštěvu a milá slova.