středa 11. února 2015

Den čtvrtý

Ráno jsem do práce jela na 6h ranní, tak jsem si musela připravit nejen oběd, ale i snídani s sebou. Na probuzení mi stačilo jen Caro se sojovým mlékem.


Na svačinku pěkně ovoce, 
ve finále jsem zjistila, že mám ještě nějaké ovoce v práci,
 takže jsem vše nesnědla.


 Na oběd mrkvový perkelt, do kterého jsem si nakrájela Mozzarellu a pěkně ohřála v mikrovlnce. Sýr Mozzarella, je vhodný pro mou krevní skupinu a tak jsem eidam nahradila tímto sýrem.
Den v práci byl celkem pohodový, jen mě během dne začal bolet močový měchýř. V knize bylo psáno, že tento detox je tak trochu terapeutická záležitost, že se člověku může ozvat orgán, který je zanesený, nebo oslabený.
Po práci jsem dojela na nákup a tentokrát nákup potravin směřovala ke stravovacím potřebám manžela. Je trpělivý a zaslouží si uvařit něco dobrého.
 Při dělené stravě jídlo jedl se mnou, nemusela jsem vařit na dvakrát, ale teď bohužel musím, sice to nevyžaduje, je na mě hodný, ale co bych pro něj neudělala. :-D
 Včera jsem na facebooku napsala tento status:
Víte jak se pozná, že toho druhého milujete? 
Když mu v 21 h večer vaříte jídlo, které nadmíru milujete (brynzové halušky),
a vy sami jste v detoxu a nesmíte ochutnat ani kousíček.
Normální masochizmus. 
Ještě ke všemu jsou s voňavou slaninkou. ÚÚÚÚÁÁÁÁ
:-D
No já k večeři měla prokládaný lilek,
 cuketa je v tomto období drahá a těžko se shání.


Co se týká pocitů během dne, vše bylo v pohodě, jen mě odpoledne cestou domů přepadla šílená únava a nechuť něco dělat, ale to nebude asi díky tomuto detoxu, mám náročnou práci, pracuji s mentálně postiženými lidmi a často bývám unavená. Ráda si zalezu domů a když nemusím, nevyjdu třeba 3 dny.
Takže jedem dál, z vesela do dalšího dne.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaší návštěvu a milá slova.